ŽIVOT V ROVNOVÁZE
S KAŽDÝM NÁDECHEM

Glade® Aromatherapy

Přináší uvolnění, radost a pohodu. Spojuje požitek z vůně se stimulujícím účinkem světla. Vůně v nás vyvolávají příjemné pocity a cítíme-li se příjemně, má to obrovský terapeutický vliv na naše tělo.

Prémiové esenciální oleje z ověřených zdrojů, čisté složení bez parabenů, ftalátů, umělého pižma, přidaných barviv a recyklovatelné obaly z již recyklovaných materiálů dělají řadu Glade® Aromatherapy výjimečnou.

Proč si vybrat Glade® Aromatherapy?

ZEMĚ PŮVODU

Složky esenciálních olejů pocházejí z ověřených zdrojů z míst jejich přirozeného výskytu a tím je zajištěna jejich nejvyšší kvalita.

ZODPOVĚDNOST

Minimalizujeme znečištění životního prostředí používáním recyklovaných materiálů. Všechny obaly jsou dále využitelné či znovu recyklovatelné.

ČISTOTA

Používáme pouze ingredience bezpečné pro lidstvo i životní prostředí. Čisté složení bez parabenů, ftalátů, umělého pižma a přidaných barviv.

Vyberte si ten nejvhodnější Glade® Aromatherapy produkt pro vás

Glade® Aromatherapy Cool Mist Diffuser

Elektrický difusér Glade® Aromatherapy Cool Mist vypouští studenou mlhu a díky ní se do vzduchu rozptylují esenciální oleje. Náplně jsou připravené k okamžitému použití, obsahují optimální koncentraci esenciálních olejů pro navození té správné nálady. Moment of Zen a Calm Mind pro uklidnění, Pure Happiness pro povzbuzení. Jemné světlo dotváří atmosféru a umocňuje požitek z vůně. Při použití difuséru není potřeba voda.

 • 3 stupně intenzity uvolňování mlhy
 • 3 barevné odstíny světla
 • one-click mechanismus vkládání náplně
 • sleep mode po 8 hodinách provozu
 • náplň vydrží až 60 dní

Glade® Aromatherapy Reed Diffuser

Dekorativní vonné tyčinky Glade® Aromatherapy Reed Difusser prostřednictvím ratanových stébel uvolňují esenciální oleje a vytváří tak příjemnou atmosféru provoněnou prémiovými vůněmi. Moment of Zen a Calm Mind pro chvíle klidu a harmonie, Pure Happiness dodávající novou energii. Jantarová barva lahvičky chrání kvalitu esenciálních olejů.

 • 8 ratanových tyčinek
 • čistý design lahvičky
 • náplň vydrží až 45 dní

Glade® Aromatherapy Candle

Vonná svíčka Glade® Aromatherapy Candle spojuje požitek z vůně se stimulujícím účinkem teplého světla. Vosk s využitím rostlinných zdrojů, bez použití umělých barviv, obohacený o prémiové esenciální oleje, v plně recyklovatelném obalu činí ze svíčky Glade® Aromatherapy Candle výjimečný produkt. Kovové víčko chrání stálost esenciálních olejů a tím i kvalitu vůně.

 • bez přidaných barviv
 • samořezný knot
 • velké balení 260 g
 • až 60 hodin hoření

Glade® Aromatherapy Electric

Elektrický osvěžovač vzduchu Glade® provoní váš domov během chvíle. Stačí jej zapojit do zásuvky a snadno si nastavit intenzitu vůně, aby vám byla co nejvíce příjemná. Glade® Aromatherapy Electric dokáže nádherně provonět byt i prostorný dům. Krabička je vyrobena ze 100 % recyklovaného papíru.

 • unikátní keramický nahřívač pro konzistentní uvolňování vůně
 • kontrola intenzity vůně
 • náplň vydrží až 100 dní

Unikátní vůně vytvořené pro navození atmosféry

Moment Of Zen
Lavender & Sandalwood

Péče o sebe sama by měla být nejvyšší prioritou a uvolnění mysli je klíčem k omlazení. MOMENT OF ZEN Vás osvobodí a přivede k vnitřnímu klidu. Levandule je považována za přírodní lék, který pomáhá uklidnit mysl, zahnat úzkost a podporuje klidný spánek. Santalové dřevo je známo jako lék na dobrý spánek a také soustředěnou mysl.
Naše levandule pochází ze slunné a kamenité Provance ve Francii a santalové dřevo z australských hájů.

Pure Happiness
Orange & Neroli

Pozitivní myšlení v sobě skrývá velkou sílu a moc. Zlepšuje pohled na život a podporuje sebevědomí. PURE HAPPINESS otevře naši mysl všemu dobrému kolem nás a naplní nás novou pozitivní energií. Pomerančový olej zlepšuje náladu, posiluje pocit štěstí a prohřívá duši. Neroli (květ z hořkého pomeranče) zmírňuje stres, povzbuzuje dobrou náladu a dodává novou energii.
Náš pomerančový esenciální olej pochází z jihovýchodní Brazílie ze sklizní v období srpen-září. Neroli ze severní Afriky.

Calm Mind
Bergamot & Lemongrass

Zastavit se, nadechnout a cítit život v jeho základní podobě. Umění odpočívat je základním způsobem, jak regenerovat tělo, nastartovat mysl a zvládnout vše bez zbytečného stresu. CALM MIND přináší chvíli klidu a harmonie. Bergamot uklidňuje nervy a snižuje celkové napětí. Lemongrass zmírňuje stres a ulevuje od bolesti.
Náš bergamot pochází z Kalábrie v Itálii a je certifikovaný organizací Rainforest Alliance. Citronová tráva z Indie a Indonésie.

SPOJENÍ DVOU ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ

Zakoupíte